Allimax 100x450 mg

Kód: A007
Akcia
Značka: Allimax
76,50 € –3 %
allimax 100 450 mg
76,50 € –3 % 73,95 € 61,63 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia

100 kapsúl po 450 mg ALLIMAX - JEDINÝ VÝROBOK KTORÝ OBSAHUJE SKUTOČNÝ NEPRETVORENÝ ALICÍN ZÍSKANÝ PATENTOVANÝM PROCESOM VÝROBY.

Detailné informácie

Podrobný popis

AKO SA AlliMAX® VYRÁBA?

Alicín je vo veľkej koncentrácii olejnatá nestabilná substancia, ktorá sa rýchlo rozkladá. Náš patentovaný proces výroby alicínu však alicín veľmi rýchlo rozriedi na koncentráciu, pri ktorej sa stáva stabilným a môže sa ľahko dehydrovať, aby sa vytvorilo zloženie AlliMAX®. AlliMAX® je vyrobený rovnakým spôsobom ako alicín získaný z čerstvého cesnaku.

V jedinečnom procese s kontrolou teploty a tlaku sa používa voda na opakované odplavovanie alicínu z reakčnej nádoby hneď po vytvorení alicínu. Takto vytvorený vodou riedený extrakt alicínu sa ďalej riedi a sublimačne suší na maltodextrínovú matricu na výrobu stabilného alicínového prášku. Kontrolované podmienky zachovávajú účinok a bioaktivitu alicínu. Vďaka tomuto sofistikovanému zdokonalenému postupu sa podarilo získať aktívnu zložku cesnaku – alicín – a dopraviť ju tam, kde to telo potrebuje.

AKO SA ALLIMAX® ODLIŠUJE OD OSTATNÝCH CESNAKOVÝCH DOPLNKOV?

Žiadny iný cesnakový doplnok NEOBSAHUJE alicín. Ostatné cesnakové doplnky sa spoliehajú len na schopnosti tela vytvárať alicín v okamihu, keď prehltnete tabletu alebo kapsulu. Cesnakové olejové doplnky sú vyrobené destilovaním čerstvého cesnaku, vyrobený olej sa potom riedi a vkladá do kapsúl. Tak sa zničí väčšina, ak nie všetky, vlastnosti alicínu. Niektoré práškové cesnakové doplnky môžu vytvárať alicín, ale závisí to od prevládajúcich žalúdočných podmienok a uskutočnenie premeny na alicín môže trvať aj niekoľko hodín.

AlliMAX® nemusí čakať, aby sa premena na alicín uskutočnila, pretože už sám OBSAHUJE alicín. Keď AlliMAX® vchádza do žalúdka, rozpúšťa sa kvôli lepšiemu vstrebaniu do krvného obehu a rozpadá sa, aby vytvoril alicínové deriváty. Alicínu nachádzajúcemu sa v doplnku AlliMAX® vyhovuje kyslé prostredie žalúdka, na rozdiel od iných doplnkov, ktoré sa v kyslých podmienkach nemusia aktivovať.

ALLIMAX práškové kapsule 100 kapsúl (450 mg)
100% - stabilizovaný Allicín GARANCIA
výživový doplnok stravy bez zápachu
Zloženie: alicínový prášok AlliSURE® (maltodextrín bez geneticky modifikovaných organizmov, akáciová guma, alicín), vegetariánska kapsula (hypromelóza). Každá kapsula ALLIMAX-u obsahuje 180mg AlliSURE ® alicínový prášok. ALLIMAX NEOBSAHUJE umelé príchute, soľ, glutén, konzervačné látky a je vyrobený bez GMO. Odporúčané dávkovanie: Len 1 tableta ALLIMAX-u® denne zapitá pohárom studenej vody počas hlavného jedla poskytne dostatok alicínu pre bežné preventívne dávkovanie. Je však možné užiť až do 10 tabliet denne ak potrebné. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Neodporúča sa deťom do troch rokov. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňovať na suchom chladnom mieste mimo dosahu detí. Kontraindikácie: Nevhodné pre ľudí alergických na cesnak. Výrobca: Allicin International Limited, Rye, TN31 7NY Veľká Británia. Exkluzívny distribútor: MEDEKMARK, s.r.o., Topoľčany, 95501 Slovensko
Minimálna trvanlivosť: viď dátum spotreby na obale.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: